Послуги

Розробка сайту, інтернет-магазину

Сучасний бізнес практично завжди вимагає наявності інтернет-сайту для різних цілей. Від розміщення основної інформації про компанію до продажу сотень товарів. У кожному з цих варіантів ми готові розробити для вас сучасний і швидкий веб-ресурс.

Серед багатьох власників офлайн бізнесу досі існує стереотип про те, що сайт компанії або підприємця – це щось другорядне, необов’язкове, до того ж потребує постійного обслуговування, великих витрат і т.д. До того ж корисність сайту ніби залишається досить сумнівною. Насправді, все зовсім не так. І якщо ви теж так вважали, то зараз зрозумієте, чому помилялися.

розробка сайту

Основні завдання, які вирішує сучасний сайт:

В наш час левова частка продажів відбувається в Інтернеті. При чому під продажами ми маємо на увазі не тільки факт оплати товару або послуги, але представлення продукту, знайомство потенційними клієнтами з перевагами та якостями того, що ви продаєте. Багато потенційних покупців знайомляться з товарами в інтернеті, порівнюють їх з іншими, читають відгуки і після цього приходять до офлайн-магазину та купують. Хоча формально цей продаж буде прямим, але найбільшу роботу в цьому процесі вже взяв на себе інтернет-сайт. Продавцю залишається просто відпустити товар, не докладаючи зусиль для продажу.

Така сама ситуація і з фахівцями, які пропонують певні послуги. Дизайнери, бізнес-тренери, будівельники, сантехніки, лікарі – цей перелік можна продовжувати нескінченно. Кожен фахівець хоче показати свої найкращі роботи та знайти нових клієнтів. Частково це завдання вирішують різні сервіси замовлення послуг та біржі фрілансу, але розміщення там найчастіше коштує грошей і не завжди вирішує основні проблеми. Тому багато фахівців вирішують завести іменний сайт, де буде вся необхідна інформація без необхідності платити комісії за розміщення та оплату послуг.

Також часто замовляють корпоративні сайти для співробітників, усередині яких можна обмінюватися проектами, ставити завдання, зберігати дані клієнтів та багато іншого.

І не варто забувати про соціальні мережі. Незважаючи на домінування Фейсбуку та Інстаграма, постійно з’являються нові гравці, які намагаються або відкусити частку користувачів, або грають у вузькоспеціалізованій ніші, яку не можуть охопити інтернет-гіганти.

З розробкою всіх вищезгаданих сайтів ми з радістю допоможемо вам та вашому бізнесу.

Основні види сайтів

Основні типи сайтів

Ми можемо зробити для вас сайт абсолютно будь-якої складності та спрямованості (крім заборонених законом тематик). Кожен сайт, який виходить з-під нашого пера, відповідає всім вимогам сучасного інтернет-маркетингу. Свіжий дизайн, який однаково добре виглядає на комп’ютерах, ноутбуках, планшетах та смартфонах, зручний функціонал, оптимізація під пошукові системи – все це ви отримаєте, замовивши розробку сайту у нас. На додаток ми можемо зайнятися розкруткою та рекламою сайту, просуванням у соціальних мережах.

Перед початком розробки ми складаємо докладне технічне завдання (ТЗ), яке узгоджується із замовником. У процесі виконання повністю дотримуємося оговорених умов і іноді можемо навіть реалізувати додаткові побажання, які з’являться у процесі роботи.

Koverenko.com – розробка, просування сайтів, digital-маркетинг

Наповнення і підтримка сайту

Вміст сайту – один із головних нюансів успішного проекту. Ми займаємося не лише розробкою, а й наповненням сайтів. Імпорт товарів постачальників, управління цінами, написання текстів, що продають, генерація описів продуктів і послуг – все це ми готові взяти на себе або використовувати інформацію, надану вами.

Після розробки сайту наша робота не закінчується. Підтримка працездатності сайтів також лягає на наші плечі. Хостинг, підтримка та оптимізація бази даних та файлів сайту, створення та відновлення резервних копій, створення нових розділів та сторінок – з усім цим ми допоможемо вам і після створення та розміщення сайту. Крім того, ми готові допомогти з розкруткою та рекламою сайту, щоб про ваші послуги та переваги дізналося якнайбільше потенційних клієнтів.

Комплексний підхід до виконання проєктів

Відповідальне ставлення до проєкту на кожному етапі виконання. Постійна звітність та постійний зворотній зв’язок.

Нашою роботою залишилися задоволені сотні замовників, від компаній-початківців до великих національних сервісів. Приєднуйтесь до успішних проектів та збільшуйте дохід в онлайні вже зараз!