Послуги

Контекстна та медійна реклама, товарні оголошення

Реклама – це один із способів максимально швидко отримати покупців. Сьогодні запускаєте рекламні оголошення – та вже сьогодні отримуєте замовлення. Ми займаємось будь-якими видами реклами для вашого бізнесу.

Завдяки (або через) телебаченню у нас давно склалося враження, що реклама – це дуже дорого. Насправді, за останні десятиліття ринок реклами суттєво змінився. Зараз не обов’язково купувати рекламу на ТБ, на великих бігбордах чи метро. Таргетована онлайн реклама – це найсучасніший спосіб знайти свого клієнта з мінімальними витратами. Не вірите? Давайте розберемося!

Головні ефективні види онлайн-реклами сьогодні:

Кожен тип онлайн-реклами вирішує свої завдання. В ідеалі потрібно окремо налаштовувати кожен вид для того, щоб завжди бути на увазі у нових та старих клієнтів.

Контекстна реклама – це реклама у пошуковій системі (наприклад, Google). Коли користувач вводить будь-який запит у пошуковий рядок, наприклад, “купити смартфон”, над безкоштовною видачею (та іноді збоку) відображаються платні оголошення. Така реклама таргетується на певні запити. Оплата йде за кліки.

Товарні оголошення – це окремий вид контекстної реклами, який також націлюється на певні запити, пов’язані виключно з фізичними товарами. Такі оголошення показуються у вигляді карток товару із зображенням, назвою та ціною.

Медійна реклама найчастіше заточена на охоплення. На більшості сайтів розміщені барвисті інтернет-банери різних розмірів та форматів, які рекламують певні компанії чи послуги. Сюди належить і відеореклама. Оплата в такій рекламі відбувається за кліки чи покази.

Ремаркетинг – це окремий вид медійної реклами. Ви, мабуть, помічали, що після того, як ви цікавилися певним товаром або послугою, починали бачити рекламу цих продуктів на всіх відвідуваних сайтах. Це і є ремаркетинг. Він налаштовується на користувачів, які вже знайомі з вашим продуктом, але не вчинили цільову дію, наприклад, покупку.

Реклама в соціальних мережах – це рекламні пости та сторіс у Фейсбуці, Інстаграмі та інших популярних майданчиках. Такий тип реклами має великі можливості у таргетуванні під конкретних людей, але найчастіше і коштує дорожче за аналоги.

Koverenko.com – розробка, просування сайтів, digital-маркетинг

Максимальна віддача кожної вкладеної гривні

Ми займаємось онлайн-рекламою рівно десять років. За цей час багато разів змінювалися правила та особливості рекламних майданчиків, завдяки чому постійно відкриваються нові можливості отримувати максимальну віддачу за мінімальних вкладень.

Ми точно знаємо, який формат реклами захопить увагу вашого потенційного клієнта і приведе його до конверсії, чи це покупка, замовлення, зворотний дзвінок чи будь-яка інша цільова дія. Ми не обмежуємось налаштуванням реклами – ми постійно оптимізуємо для вас стратегії та бюджети, займаємось налаштуванням додаткових активностей. Все для того, щоб ваша реклама завжди була вищою і помітнішою за рекламу конкурентів.

Комплексний підхід до виконання проєктів

Відповідальне ставлення до проєкту на кожному етапі виконання. Постійна звітність та постійний зворотній зв’язок.

Нашою роботою залишилися задоволені сотні замовників, від компаній-початківців до великих національних сервісів. Приєднуйтесь до успішних проектів та збільшуйте дохід в онлайні вже зараз!