Послуги

SMM, просування в соціальних мережах

Маркетинг у соцмережах – це один із найновіших типів взаємодії з існуючими та потенційними клієнтами. Ми займаємося просуванням продуктів замовників у всіх популярних соціальних мережах.

SMM (social media marketing) – комплекс заходів щодо використання соціальних мереж та месенджерів як каналів просування брендів. Цей тип маркетингу доповнює інші види каналів просування товарів та послуг. Соцмережа – це не тільки реклама, а й отримання зворотного зв’язку від своїх клієнтів, постійні повідомлення про нові акції або важливі події. Ми допоможемо зробити ваші групи та канали в соцмережах та месенджерах максимально цікавими та продаючими!

smm

Основні соціальні мережі та месенджери, з якими ми працюємо:

Ми допоможемо вам вибрати відповідні соціальні мережі для просування вашого бренду, товарів та послуг.

Унікальна стратегія для вашого бренду

Перед початком роботи ми погоджуємо із замовником основні цілі ведення сторінок у соцмережах та каналів у месенджерах. Розробляємо унікальну стратегію взаємодії з потенційними та існуючими клієнтами.

Ми повністю беремо на себе завдання з візуального оформлення сторінок та каналів ваших брендів, а також при необхідності можемо створити бота у Телеграм, налаштувати рекламу у Фейсбуці, Інстаграмі. Гарантуємо постійну звітність та приріст передплатників.

Комплексний підхід до виконання проєктів

Відповідальне ставлення до проєкту на кожному етапі виконання. Постійна звітність та постійний зворотній зв’язок.

Нашою роботою залишилися задоволені сотні замовників, від компаній-початківців до великих національних сервісів. Приєднуйтесь до успішних проектів та збільшуйте дохід в онлайні вже зараз!