Послуги

SEO просування сайту, оптимізація та розкрутка

Левова частка користувачів та покупців у сучасного оптимізованого сайту приходить з пошукових систем. Це дешевше та набагато ефективніше, ніж реклама. Ми гарантуємо виведення вашого сайту в ТОП у максимально стислий термін.

Наступним завданням після створення сайту є його оптимізація та розкрутка. Чим раніше зайнятися просуванням свого сайту, тим швидше він почне приносити максимальну кількість трафіку та продажів. Нижче розповімо про це детальніше.

seo просування

SEO (Search Engine Optimization) – це комплекс заходів для підняття позицій сайту у безкоштовній пошуковій видачі з метою збільшення відвідувачів, конверсії та лідів.

Пошуковик (наприклад, Google) аналізує сотні характеристик сайтів, перш ніж розставити їх по своїх місцях у видачі за конкретним запитом. Коли ви введете запит “купити диван”, пройдуть мілісекунди – і ви вже побачите результати пошуку. За цей час Google аналізує сторінки сайтів, які вже проіндексував раніше і вирішує, яка зі сторінок краще відповідає вашому запиту.

Індексація в пошуковій системі – це збереження вмісту сайту спеціальним роботом. Індексація допомагає пошуковій системі видавати результати пошуку за частки секунди зі своєї бази даних, а не шукати їх на сайтах в режимі поточного часу. Саме тому важливо, щоб ваш сайт добре і регулярно індексувався пошуковим роботом і був на хорошому рахунку у пошуковиків.

пошукові системи

Найпопулярніші пошукові системи, з якими ми працюємо

Комплексне просування сайту складається з кількох дуже важливих етапів. Спочатку збирається семантичне ядро ​​сайту. Це перелік ключових запитів із частотою пошуку (популярністю) з відповідністю до певних сторінок сайту.

Після цього проводиться аудит (аналіз) сайту з метою визначити поточні ключові параметри, технічний стан, рівень оптимізації та відповідності вмісту сайту семантичному ядру, провести конкурентний аналіз (порівняння з конкурентами).

Після аудиту проводиться виправлення технічних помилок сайту, які можуть перешкодити сео просуванню, а також внутрішня оптимізація, яка полягає у покращенні характеристик сайту та покращенні відповідності семантичному ядру, у тому числі написання унікальних текстів.

Кінцевий етап – це складання стратегії нарощування посилального профілю, підбір авторитетних доменів-донорів і розміщення посилань на сайт.

Koverenko.com – розробка, просування сайтів, digital-маркетинг

Гарантія виходу в ТОП

Ми займаємося просуванням сайтів понад десять років. За цей час встигли попрацювати як з великими проєктами провідних компаній, так і з сайтами бізнес-початківців. Ми досконально вивчили всі секрети просування і точно знаємо, які прийоми спрацюють для кожного замовника. У своїй роботі використовуємо регулярні звіти про стан просування кожного сайту. Тому замовник має можливість оцінювати нашу роботу в режимі реального часу та приймати рішення щодо подальшого продовження оптимізації та просування.

Крім того, ми можемо співпрацювати з вами через Безпечну угоду (так званий Сейф) на біржі фрілансу. Це гарантує вам результат оптимізації та просування юридично. Процес коротко виглядає так: ви створюєте проєкт на біржі фрілансу з докладним описом (ТЗ). Ми залишаємо свою пропозицію (заявку) з вартістю та терміном виконання. Ви обираєте нашу пропозицію серед заявок інших фрілансерів та резервуєте бюджет проєкту на біржі. Після цього ми приступаємо до роботи та наприкінці узгодженого терміну надаємо детальний звіт. Ви підтверджуєте виконання завдання – кошти переказуються нам. Інакше – повертаються вам у повному обсязі.

Комплексний підхід до виконання проєктів

Відповідальне ставлення до проєкту на кожному етапі виконання. Постійна звітність та постійний зворотній зв’язок.

Нашою роботою залишилися задоволені сотні замовників, від компаній-початківців до великих національних сервісів. Приєднуйтесь до успішних проектів та збільшуйте дохід в онлайні вже зараз!