Невелика команда. Великі досягнення.

Доброго вечора, ми з України✌️

Моє ім’я – Юрій Коверенко, ось уже понад десять років я займаюся розробкою сайтів, digital-маркетингом, а також SEO оптимізацією та розкруткою. За цей час серед моїх замовників побували як великі бренди, так і малий бізнес.

Я займаюся проектами на постійній основі, від створення та супроводу сайтів до просування, побудови маркетингової стратегії, контент-планування тощо.

У вас, мабуть, слушно виникне питання: звідки у мене стільки часу для виконання стількох завдань? Відповідь проста. Насправді я не працюю самотужки. У мене є команда, а також партнери, кожен із яких займається своєю частиною роботи. Копірайтери, перекладачі, контент-менеджери – це ті люди, яких не видно, але від яких залежить успішність будь-якого великого проекту.

При цьому вся відповідальність, а також основна частина роботи з розробки сайтів та SEO просування – залишається на мені, тому що я давно цим займаюся і чудово орієнтуюсь у сучасних тенденціях.

Тому тут і далі, в основному, використовуватиметься займенник “ми”, оскільки це, по-перше, краще для сприйняття бізнес-послуг, а по-друге, буде більш чесним по відношенню до фахівців, які мені допомагають.

Ми маємо величезний досвід та досконально знаємо, як працює інтернет-маркетинг, як зробити сучасний сайт, кращий ніж у конкурентів, як його вивести на перші позиції в Google, як подвоїти прибуток вже сьогодні, як знизити витрати на рекламу та багато іншого.

Онлайн-бізнес змінюється та поповнюється новими прийомами мало не щодня. Тому ми постійно працюємо задля того, щоб бути в тренді та в курсі нових та ефективних прийомів.

Приготуйтесь до старту та запам’ятайте поточні показники вашого бізнесу або веб-сайту! Ви будете приємно вражені тому прогресу, якого досягнете з нами у максимально короткий термін.

Головні послугидля замовлення

Робимо сучасні якісні сайти, які однаково добре виглядають на ноутбуках та смартфонах, швидко завантажуються. Від сайтів-візиток до інтернет-магазинів.

Гарантуємо ефективне виведення вашого сайту в ТОП у максимально стислий термін. Винятково білі методи.

Виконуємо ефективне налаштування та ведення контекстної та медійної реклами, оптимізацію конверсій, знижуємо витрати.

Ведемо профілі та акаунти компаній у всіх соціальних мережах, нарощуємо аудиторію та купівельний інтерес.